Site Overlay

Nowości w ofercie ELS Kurier

Rynek kurierski w Polsce ciągle prężnie się rozwija. Pojawiają się nowe firmy, natomiast te już istniejące rozszerzają swoją ofertę o różne ciekawe opcje. Jednym z przykładów firmy, która wprowadziła nowatorskie i ciekawe rozwiązania, jest ELS Kurier. Postanowiliśmy więc stworzyć krótki wpis na ten temat, przybliżyć rozwiązania które są warte uwagi, dzięki czemu klient będzie lepiej poinformowany do jakiej firmy się zgłosić, gdy będzie miał konkretne oczekiwania. Zapraszamy więc serdecznie do lektury naszego wpisu.

Rozwiązania dla konkretnych problemów

Przeglądając ofertę ELS Kurier, nie sposób nie zwrócić uwagi na pewną bardzo istotną nowość. Mowa o specjalnym formularzu, który będzie umieszczony na stronie internetowej, pozwalający precyzyjnie wyliczyć cenę przesyłki. Będą brane pod uwagę wszystkie zmienne, takie jak waga, rozmiar i tak dalej. Dzięki temu klient od razu będzie wiedział, na jakie opłaty się przygotować. Wśród większości działających na rynku firm kurierskich jest z tym problem, bo nierzadko informację o tym, ile mamy do zapłaty, otrzymujemy dopiero przy okienku w punkcie obsługi klient, gdy przywieziemy paczkę do nadania. Trudno nam więc wtedy porównać ofertę różnych firm, bo o cenie dowiadujemy się w ostatniej chwili. Tutaj na pewno należą się pochwały firmie ELS Kurier, ponieważ absolutnie każda przedsiębiorstwo przewożące przesyłki, czy są to usługi pocztowe czy typowo kurierskie, powinna taki formularz do wyceny przesyłki online posiadać.

Ciągły rozwój kluczem do sukcesu

Nie bez powodu mówi się, że kto stoi ten się cofa. Tak naprawdę odjeżdża mu konkurencja, która rozwijać się nie przestaje. Zarząd firmy ELS Kurier zdecydowanie wziął sobie do serca te słowa, ponieważ przedsiębiorstwo jest w fazie nieustannego rozwoju. Na terenie całej Polski otwierane są nowe punkty wysyłkowe, gdzie można nadawać różne rodzaje paczek. Rosnąca dostępność jest kluczem dla utrzymania się na rynku. Wiadomo przecież, że nikt nie będzie wiózł paczki kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów, by nadać ją w siedzibie danego kuriera. Oprócz tego ELS Kurier tworzy autorską aplikację, która będzie umożliwiać zamówienie kuriera do nas do domu lub siedziby naszej firmy, który bezpośrednio z naszych rąk zabierze przesyłkę do wysłania. Jest to tak zwana usługa od drzwi do drzwi, którą udostępnia coraz więcej różnych firm. Cieszy fakt, że ELS Kurier będzie kolejną z nich, a jeśli nowa aplikacja okaże się łatwa w obsłudze, szybka i praktyczna, to na pewno pomoże przedsiębiorstwu zdobyć rzesze nowych klientów.

Podsumowując, wydaje się że ELS Kurier rozwija się w dobrym kierunku, wychodzi do klientów z nowatorskimi i oczekiwanymi przez rynek rozwiązaniami, które likwidują sporo problemów. Mowa choćby o możliwości dokładnego wyliczenia ceny przesyłki przez Internet, która ma zostać niedługo udostępniona. Oprócz tego nowe placówki i możliwość zamówienia kuriera poprzez autorską aplikację z pewnością stawiają firmę w gronie tych, które w przyszłości mogą w swojej branży rządzić na polskim rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + 17 =