Site Overlay

Przesyłki dla klientów biznesowych

Z usług naszej firmy mogą korzystać również różnego rodzaju przedsiębiorcy, którzy często muszą wysłać masowe przesyłki. Z myślą o nich przygotowaliśmy specjalną ofertę, gwarantującą szybkie dostarczenie produktów.

Zapewniamy sprawny łańcuch dostaw, dzięki czemu wzrośnie zadowolenie Twoich klientów. Wiemy, jak ważny dla przedsiębiorców jest czas dostawy, dlatego korzystając z naszej firmy, możesz być pewien, że Twoja przesyłka:

  • dotrze na czas
  • będzie doręczona w nieskazitelnym stanie

Stworzyliśmy też atrakcyjny i łatwy w obsłudze system rozliczania faktur, który znacząco skraca wszelkie formalności. Możesz też bez problemu sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się nadany przez Ciebie towar.

Oprócz tego, wycenę przygotujemy na podstawie szczegółowego opisu zlecenia – dzięki temu nie płacisz więcej, niż musisz.

Mamy również specjalne formularze, za pomocą których szybko wpiszesz dane potrzebne do wysyłki, takie jak adres doręczenia, wagę czy wymiar paczki.

Możesz też skorzystać ze specjalnych ubezpieczeń wysyłki, które gwarantują, iż dotrze ona do odbiorcy w idealnym stanie.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółową ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który podpowie najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − 12 =